Ana Sayfa

Vadinin Mutfağında neler var?

Kelebekler Vadisi’nde yiyecek, içecek yerli yabancı alkollü içecekler tadarak vakit geçirebileceğiniz pek çok mekan var…

Snack Bar

Snack Bar’ımızdan günboyu taze meyvelerle hazırlanmış ferahlatıcı meyve sularından deneyebilir, atıştırmalıklarımızın tadına bakabilir, sıcak ve soğuk içecek servisimizden yararlanabilirsiniz.

Market

Neler Var?

Meyve Suları

Günlük taze meyvelerden sıkılmış ferahlatıcı meyve suları

Aperatifler

Sıcak ve soğuk aperatif lezzetler ile tatilinize daha fazla keyif katabilirsiniz.

Market

Ayrıca gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir mini-market de bulunmaktadır.

Balık Evi

Kumsalın sonunda kurulmuş olan Balık  Evi, işin ustaları tarafından özel olarak hazırlanan taze deniz ürünlerinin yanında, alkollü ve alkolsüz içecek servisi yapmaktadır. Vadi manzarasına karşı balık keyfi yapmak için günboyu Balık Evi’ ne uğrayabilirsiniz. Mayıs itibariyle hizmete geçecek Balık Evi’nden, yatlara özel çeşitli hizmet ve destekler (su gibi) verilecektir.

Ana Bar

Resepsiyonun hemen karşısında yer alan Ana Bar’da, güzel müzik eşliğinde soğuk içeceklerinizi yudumlayıp, denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Birlikte Güzel

Restoran/ Kafe

Paylaştıkça artan lezzetler

Kelebekler Vadisi’nin kahvaltı ve akşam yemeği servisinin yapıldığı yerdir. Gün ve gece boyu farklı damaklara hitap eden yemek ve sıcak- soğuk içki servisiyle, vadide en çok zaman geçireceğiniz yerlerden biri olacak.

Butterfly-Field036

İki çardağı, hamakları ve asma yapraklarıyla gölgelendirilmiş lokanta alanı ile günboyu huzurlu vakit geçirebilir, akşamları ise Vadi’deki diğer konuklarla eğlenebilirsiniz.
Tüm yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı Vadi’de karşılayabilirsiniz. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmemenizi rica ederiz. Ayrıca Vadi’de yangın tehlikesi nedeniyle tüp ya da mangal yakmak yasaktır.

Günübirlik ziyaretçiler ve Yatlar

Kelebekler Vadisi’ndeki farklı mekanlardan günübirlik ve yatla koya gelmiş ziyaretçilerimiz de faydalanabilirler. Ancak Şelale geçişi ücrete tabidir ve günübirlik ziyaretçiler, paket programa dahil kahvaltı ve öğle yemeği imkanlarından faydalanamazlar. Günübirlik ziyaretçilerimizin ve yat sahiplerinin Vadi, deniz temizliği ve çöp hususlarında konulan kurallara riayet etmelerini önemle rica ederiz.

Sohbete Başla!
Yardım mı lazım?
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?