Tel: +90 530 302 19 65

Aktiviteler

Ana Sayfa

Eğlence Başlasın!

Heyecan verici aktiviteler huzur veren workshoplar.

Scuba Dıvıng

Yaklaşık 10 yıldır hizmet veren Dalış Okulu ile, Vadi açıklarındaki sualtı kaya oluşumlarını ve Akdeniz’e özgü sualtı yaşamını görebilirsiniz. Daha önce hiç dalış yapmadıysanız problem değil, çünkü en kolay öğrenebileceğiniz aktivitelerden birisi de tüplü dalıştır.

Adrenalin

0 m.

vadi patika yolu

0 m.

yamaç tırmanışı

0

kelebek türü

#SELALE

Vadinin en içinde kaynağından dökülen şelale

KAYA TIRMANIŞI

WATER ZIPLINE

Team Works

Yamaç Paraşütü

Survıval Atölye

Canyonıng Abselıng

Özgür kuşlar gibi uçarak vadinin manzarasını kuşbakışı seyredebilir ve ya bir dalgıç olarak Kelebekler Vadisi ve Ölüdeniz’ in cennet koylarındaki büyülü sualtı dünyasını keşfedebilirsiniz. Ya da yamaç ve kaya tırmanışı ile küçük bir maceraya dalabilirsiniz.

İster yüksek adrenalin dolu aktivitelere katıl istersen ruhunu ve bedenini rahatlatacak workshoplara katıl. Zaten doğal güzellikleri muhteşem manzaralarıyla her noktası başka bir güzellik dolu vadide kendinizi ve hayatı yeniden keşfedeceksiniz.

Yoga Relaxıng

Vadide vücudunu ve zihnini huzura kavuşturacak birçok aktivite seni bekliyor

Yoga, fiziksel ve zihinsel iyilik halini artırmak için nefes almaya odaklanan bir egzersiz şeklidir. Stresi azaltmak, sağlıklı kalmak, güç ve esnekliği artırmak için tasarlanmış bir dizi hareket, nefes egzersizleri ve meditasyon içerir. Amacı zihin ve bedende farkındalık ve uyum sağlamaktır. Eski bir gelenek olan yoga pratiği birçok zihinsel ve fiziksel fayda sağlar. Kasları güçlendirir, solunum sistemini ve kalp sağlığı destekler, bağımlılık tedavisine yardımcı olur,stres, kaygı, depresyon ve kronik ağrıları azaltır, uyku düzenlerini iyileştirir, yaşam kalitesini arttırır. Birçok ülkede çeşitli şekillerde uygulanan yoga, Batı’da bütüncül bir yaklaşım olarak tamamlayıcı ve alternatif tıp türü olarak kabul edilmektedir.

Snorkelıng

Sualtı güzelliklerini kaşfet!

Çocuk Atölyeleri

Çocuk dostu Vadi’de;0-12 yaş çocuklardan ücret alınmamaktadır. 13-15 yaş arası çocuklar içinse %50 indirim uygulanmaktadır.

Sea Ferrata

Vadinin en güzel ve farklı manzaralarını korumalı bir tırmanma rotası ile keşfedin.

HEYECAN DOLU BİR TATİL

Dağcılık Eğitimleri

Rana tukuk

Kusursuz bakir bir yer. Mutlaka ama mutlaka yolunuz buraya düşsün. Türkiye’ deki belki de en nadide yerlerden biri. Sessiz doğa ve deniz ile Birlikte tertemiz kum ve su. Yani anlatılmaz gidip görmeniz lazım.

Twitter

cumhurr

gerçekten tatil yaptığımı anladığım bir yer Ölü deniz Fethiye ve tabii ki #KelebeklerVadisi bu kadar doğal güzellik bakir bir yeşil muhteşem manzara insanın oralardan gelesi gelmiyor en kısa zamanda tekrar geleceğim #KelebeklerVadisi bekle beni

facebook

Meraklı

#Kelebekvadisine bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine internetten araştırdım ve gördüğüm resimlere bayıldım bu yazı burada geçirmeyelim dedim ve haziran ayında buradaki bir bungalov evde bir hafta tatil yaptım efsane bir koy muazzam bir manzaraya sahip mutlaka gidip görmelisiniz..

instagram

Esma Vildan

Akdeniz kıyılarındaki sayısız doğal güzelliğin arasında en bakir yerdir burası. Her tarafı ayrı güzel olan fethiye’de bir başkadır kelebekler vadisi. Buraya saklı cennet desek yanlış söylemiş olmayız. Onu saklayan doğa, sakladığı şey de insan.

google

Sohbete Başla!
Yardım mı lazım?
Merhaba, sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?